Zewnętrzne

Zakład Stolarki Budowlanej CAL z siedzibą w Suwałkach istnieje na polskim rynku jako spółka jawna z polskim kapitałem od 1985 roku. Dziś zatrudnia łącznie 120 osób. Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja wysokiej jakości drewnianych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Mają w swojej ofercie zarówno rozwiązania standardowe, jak i modele realizowane w oparciu o indywidualne projekty. Zakład Stolarki Budowlanej tworzy doświadczony zespół specjalistów i pasjonatów, którzy znają się na drewnie.
Pozbud jest jednym z największych i najstarszych producentów okien i drzwi drewnianych w Polsce. Dzięki wysokiej jakości, która jest efektem wykorzystania nowoczesnych maszyn, selekcjonowanych surowców oraz współpracy z najlepszymi producentami okuć, lakierów i szyb, ich wyroby cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Pozbud oferuje doskonałe produkty. Potwierdzeniem zalet firmy są liczne referencje, jakie uzyskuje oraz certyfikat ISO 9001. Pozbud przyjął założenie, że zyski będzie inwestować w jakość, a podstawową formą reklamy będzie zadowolenie klientów i pozytywna opinia, jaką przekazują o firmie innym.
Firma WIKĘD jest renomowanym i uznanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej oraz konstrukcji aluminiowych. W autoryzowanych punktach sprzedaży spotkacie Państwo wykwalifikowaną kadrę pracowników, których doświadczenie i profesjonalizm są do Waszej dyspozycji. W przeciągu kilku ostatnich lat firma podwoiła zatrudnienie, stale powiększa powierzchnie produkcyjne i wymienia maszyny na najnowszej generacji sprzęt co sprawia, że jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm w regionie. Od początku swojej działalności świadomość konieczności współpracy z najlepszymi sprawia, że do produkcji stolarki używa się komponentów dostarczanych przez wiodących producentów profili PVC, aluminium, stali, okuć oraz szkła.